Za kým jít v případě nesnází

Jsme registrováni v systému Nenech to být, stačí tedy kliknout na odkaz (NNTB) a anonymně nám sdělit, kdo se ve škole necítí dobře.

Máš-li problémy se spolužáky, s učením, nebo třeba doma, neboj se a řekni si pomoc. Šikanu a podobné věci řeší metodička prevence, většinou v součinnosti s výchovnou poradkyní pro 1. - 5. ročník, Mgr. Blankou Vondrovou, nebo výchovným poradcem pro 6. - 9. ročník, Ing. Luborem Dvořákem.

Pomoci ti samozřejmě může třídní učitel(ka) nebo prostě kdokoliv, komu důvěřuješ. Na budově A většinou najdeš v ředitelně paní ředitelku, Mgr. Ditu Mrázkovou.

I kdybys měl(a) důvěru např. jenom v pana školníka, neváhej a řekni si o pomoc.

Každý žák má e-mailovou adresu ve tvaru prijmenij@zskkho.cz (např. Svoboda Jiří by měl adresu svobodaj@zskkho.cz). Do své schránky se dostaneš přes adresu mail.office365.com. Pokud neznáš heslo, nech si jej vygenerovat.