Adaptační výjezd 1. tříd do Tonga

04. 10. 2019

Od začátku školního roku už uběhlo několik týdnů a malí prvňáčci si už pomalu zvykají na nový školní režim. Většině dětí se ve škole líbí, a aby se jim v ní líbilo ještě víc, rozhodli jsme se s nimi vydat na první školní exkurzi do hradeckého Tonga.

V pátek 27. 9. 2019 jsme vyrazili ráno autobusem od kina v 7.30 h a v 9.00 už jsme vystupovali na místě z autobusu. Od 9 do 11 hodin si děti užily všechny atrakce a stihly si i nakoupit nějaké dobroty. Výhodou bylo, že ten den byla naše škola na návštěvě Tonga úplně sama.

Těsně po 11. hodině jsme se rozjeli autobusem opět zpátky k domovu. Ke škole jsme se vrátili po 12.30 h, takže jsme stihli i oběd ve školní jídelně.

                                            Mgr. Renáta Jehličková a Mgr. Stanislav Mareček (třídní učitelé 1.B a 1.A)

Fotogalerie