Čeps cup 3. místo na kraji

29. 01. 2019

28. 1. 2019 vyrazili naši čtvrťáci a páťáci do Předměřic nad Labem na krajské finále ve florbale. Po rozpačitém začátku ve skupině se nám díky poslednímu zápasu podařilo postoupit do semifinále, kde jsme velmi potrápili favorita a pozdějšího vítěze z domácího týmu Předměřic. Sice jsme prohráli 3:2, ale určitě jsme nebyli horším týmem. V souboji o třetí místo jsme se štěstím porazili tým Javorníčků. Všem naším klukům děkujeme za reprezentaci školy a velké díky také patří panu Hnízdilovi, který naše borce nejen koučoval, ale věnoval se nám i jako řidič.

Za účast našich dívek a kluků ze 4. a 5. ročníků ve florbalovém turnaji Čeps cup získala naše škola odměnu v podobě dvou florbalových masek. Všem děkujeme a už se těšíme, jak je vyzkoušíme.

Fotogalerie