Dětská scéna -okresní kolo

29. 03. 2018

Dne 27. 3.  2018 jsme se společně vypravili do Trutnova, do divadélka Trdýlko, kde každoročně probíhá okresní přehlídka dětských recitátorů s názvem "DĚTSKÁ SCÉNA".

Do tohoto okresního kola postupují vždy první dva žáci z každé kategorie, kteří byli vybráni ve školním kole.

Tento rok do Trutnova odjeli reprezentovat naši školu za I.kategorii (2.-3.třída) P. Dvořáková  a  V. Klepáček, za II.kategorii (4.-5.třída) to byli K. Nedvídková  a  J. Soukup.

Všichni si zaslouží za svůj úžasný výkon velikou poklonu, vždyť vystoupit před tak početným obecenstvem a náročnou porotou vůbec není lehké. Jakmile se rozsvítily reflektory, všechna tréma opadla a děti si plnými doušky vychutnaly ten pocit stát na prknech, co znamenají svět. Tato zkušenost spolu s pamětním listem, který všichni svou účastí získali, byla jistě zážitkem, na který nezapomenou. Největším úspěchem se může pochlubit P. Dvořáková, která porotu okouzlila svým přednesem a byla ve své kategorii spolu s dalšími třemi dětmi vybrána k postupu do krajského kola, které se bude konat v Hradci Králové.

Moc blahopřejeme všem a Patrizii budeme držet palce! Zapsala M. Drefková.

 

Fotogalerie