Florbal II. stupeň

16. 04. 2019

Hned druhý den, v úterý 16. dubna, měl svůj velikonoční turnaj ve florbalu i stupeň druhý. Svědčí o tom i několik fotografií, které si můžete prohlédnout, a za něž děkujeme p. učiteli Žalskému.

Blíží se nám Velikonoce a to na naší škole znamená, že se hraje florbal. Tradiční velikonoční turnaj se pro I. stupeň hrál 15. 4. a II. stupeň 16. 4. 2019.

Oba dny se organizačně, herně i fanouškovsky povedly. Děti si turnaje užily a to je to nejdůležitější. Hráči hráli se zaujetím pro hru a respektem k soupeři. Výsledky ani nejsou důležité. Největší ocenění je úsměv dětí a jejich nadšení ze hry i pohybu. V publiku nechyběla vášeň, zazněly i třídní pokřiky a fanouškové si vyrobili krásné transparenty. Potěšila i návštěva bývalých žáků.

Letošní ročník je uzavřen a my se už těšíme na rok příští. Nyní nás v červnu bude čekat také tradiční Atletický sedmiboj, na který se budeme připravovat.