Florbalové turnaje 2021

16. 11. 2021

12. 11. společně s AŠSK Trutnov organizovala Základní škola Karla Klíče Hostinné okresní finále mladších žákyň. Dnešní situace se projevila na počtu týmů. Vzhledem k tomu se organizátoři rozhodli turnaj odehrát dvoukolově – tedy všechny týmy si zahrály spolu dvakrát. Nasazení bylo obrovské. Všechna děvčata se opravdu snažila a do zápasů dala všechny síly i své umění. Poslední zápas rozhodl nejen o prvním místě, ale i o postupujícím do krajského finále. A naše holky to dokázaly. Navázaly po dlouhé době na své předchůdkyně. Získaly nejvíce bodů a vyhrály celý turnaj. Našim děvčatům gratulujeme, přejeme hodně štěstí na kraji a děkujeme za reprezentaci školy i našeho města.

5. 11. organizovala Základní škola Karla Klíče Hostinné kvalifikační kolo pro vrchlabskou oblast starších žáků. Bohužel dnešní doba poznamenala počet účastníků. Přesto všichni hráči ze všech týmů si užívali radost ze hry i zápolení. A to nejen hráči, ale i trenéři, organizátoři i rozhodčí. Konečně. Turnaj se vyvíjel do napínavého konce, protože poslední zápas se hrál o první místo. Naši kluci se v něm utkali s Krkonošským gymnáziem. Zápas to byl opravdu povedený. Oba týmy si to rozdaly bez zákeřností a chtěly hrát. Musíme sportovně uznat, že Krkonošské gymnázium vyhrálo zcela zaslouženě. Bylo lepší. Přesto i druhé místo považujeme za úspěch, protože nás společně s vítězi posunulo do okresního finále, které se uskuteční 26. 11. Našim starším žákům gratulujeme k úspěchu, přejeme hodně štěstí v okresním kole a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Zapsal Jiří Vlček, vyučující Tv

Fotogalerie