Jakub Jenšovský ve finále Zlatého oříšku

04. 12. 2017

Žák naší školy Jakub Jenšovský se v neděli 3. 12. 2017 zúčastnil v České televizi v Brně natáčení finálového večera pro 30 nejtalentovanějších dětí a kolektivů z ČR s názvem Zlatý oříšek. I když nakonec hlavní cenu nezískal, už jenom jeho finálová účast je obrovským úspěchem naší školy i města. Kuba se v televizi osobně setkal i s takovými celebritami, jako je sportovní komentátor a český olympijský vítěz v akrobatických skocích Aleš Valenta (Salt Lake City 2002) a herečka Barbora Seidlová (filmy Lotrando a Zubejda, Bolero, Snowboarďáci aj.). Poskytl rozhovor pro časopis ABC a dostal nominační diplom a křišťálovou cenu od prestižního výrobce Preciosa. Kubu můžete následně vidět v pořadu České televize, Českém rozhlase Junior a v časopise ABC. V roce 2018 absolvuje ještě navazující soutěže Zlatého oříšku. V nich přejeme Kubovi hodně úspěchů. Vedení školy.