Jarní prázdniny

11. 02. 2021

V příštím týdnu, tedy od 15. 2. do 21. 2., jsou v okrese Trutnov jarní prázdniny.

Nekoná se žádná výuka, ani prezenční, ani distanční formou. Všem žákům i rodičům přejeme, aby v příštím týdnu načerpali nové síly, fyzické, ale zejména ty psychické. Všem přejeme hodně zdraví a prosíme vás, dodržujte protiepidemická opatření. Jak už jistě víte, v okrese Trutnov nyní platí speciální opatření nad rámec těch celostátních, mj. zákaz do našeho okresu cestovat.

Všechny žáky, rodiče i zaměstnance upozorňujeme, že škola bude z hygienických důvodů plně uzavřena. Nebude fungovat školní družina a neplatí ani úřední hodiny.

Všichni doufáme, že se již brzy uvidíme tak, jak jsme byli zvyklí ještě před rokem, k čemuž můžeme všichni přispět zodpovědným chováním.

Děkujeme a na prvňáčky a druháčky se těšíme hned od pondělí 22. února.

Fotogalerie