Jsme zpátky ve škole!

12. 04. 2021

Po téměř měsíci a půl se vrátil 12. 4. zpět 1. stupeň ZŠ do školy. Zatím jen šest tříd na rotační výuku. Dalších 5 tříd se s nimi vystřídá příští pondělí 19. 4. Atmosféra připomínala 1. září, na mnohých byla vidět nervozita a očekávání, jaké bude to testování při nástupu do školy. Zhruba 25 žáků přišlo s rodinnými příslušníky, aby byli u testů a žákům pomohli. Pro ně jsme vyčlenili počítačovou učebnu a hudebnu v přízemí, kde byla testovací místnost č. 1 a č. 2. Tam nám s testováním pomohly p. Šitinová a p. Nedvídková (obě předem rovněž negativně otestované). První se při nástupu do školy testovali zaměstnanci školy a žáci a zaměstnanci školní družiny. Všichni byli negativní. Po nich následovali ostatní žáci ve svých třídách. Na to, že testování bylo poprvé, všichni ho zvládli a nezaznamenali jsme ani žádný pozitivní test. Pak už se rozběhla klasická výuka.

Další testování nás čeká opět ve čtvrtek 15. dubna. Určitě ho zase zvládneme, zvlášť když už víme, jak na to. Děkujeme za perfektní přípravu a úklid učeben našim uklízečkám, všem přítomným vychovatelkám, učitelům a učitelkám, asistentkám pedagoga, zástupcům rodičů za pomoc a zvládnutí testování. Teď už zbývá jen administrativně zaevidovat v nové aplikaci edookitu všechny testované osoby! Vedení školy.