Lyžařský výcvik je NAPLNĚN!

15. 11. 2018

Lyžařská škola SkiLenka Vrchlabí pořádá ve spolupráci se ZŠ Karla Klíče Hostinné od 7. do 11. 1. 2019 pro žáky z 1. stupně ZŠ lyžařský a snowboardový výcvik. V ceně 1400 Kč je doprava autobusem od školy na skiareál Kněžický vrch, permanentka na vlek a výcvik pro lyžaře a snowboarďáky pod dohledem lyžařských instruktorů. Výcvik začíná v pondělí 7. ledna a končí v pátek 11. ledna 2019. Odjezdy autobusem jsou každý den v 12:50, návrat po 16:00. Pro účastníky bude vyčleněna na 1. stupni šatna na věci, zkrácený rozvrh do 12:00, škola bude odpoledne otevřena, aby si všichni mohli vyzvednout aktovky a v šatnách se převléct. Vybavení včetně helmy si mohou rodiče vyzvednout v sobotu a neděli 5. 1. a 6. 1. v půjčovně lyžařské školy SkiLenka na Kněžickém vrchu za 400 Kč. Pokud vám bude přispívat zaměstnavatel, zašlete žádost a fakturační údaje E-mailem na: skilenka@skilenka.cz.. Pozor: V ceně není úrazové pojištění, doporučujeme nechat si dítě na tento kurz pojistit. Počet míst je letos omezen, kdo včas uhradí u třídního učitele, má jistotu, že dítě pojede. KURZ JE NAPLNĚN, od 26. 11. již další přihlášky nepřijímáme!