Lyžařský výcvik je naplněn!

18. 11. 2020

K 4. 12. evidujeme již 64 přihlášených žáků včetně náhradníků. Kurz je naplněn, nelze se již přihlásit!

Platby hotově nebo na fakturu, kterou Vám vystaví p. Barešová (skilenka@skilenka.cz). Každému, kdo v tyto dny uhradí poplatek za kurz ve výši 1500 Kč, nebo bude mít fakturu, přiřadíme pořadové číslo od 1 do 60. Navíc se berou pouze 4 náhradníci. Po zaregistrování 64 žáků bude příjem dalších přihlášek z důvodu naplnění kurzu zastaven. Lyžařské vybavení pro Vaše dítě si můžete vyzvednou v sobotu a v neděli 9. a 10. ledna 2021 v lyžařské škole SKI LENKA na Kněžickém vrchu za částku 500 Kč na týden. Samotný kurz se uskuteční od 11. do 15. ledna 2021. Pokud nemáte sjednanou pojistku dítěte, doporučujeme všem rodičům, aby si před samotným kurzem sjednali úrazové pojištění dítěte (kurz nepořádá ZŠ, je mimo dobu výuky a tím pádem se na něj nevztahuje pojistka pro žáky ve škole). Potvrzení o absolvování lyž. kurzu (pro zaměstnavatele, pojišťovnu) vystaví p. Barešová až po uskutečnění kurzu. V případě nemoci dítěte se kurzovné vrací. Děkujeme za pochopení. Vedení školy.