Lyžařský výcvik 2021

18. 11. 2020

Příjem přihlášek a hrazení poplatku za lyžařský s nowboardový výcvik pro 1. až 5. třídy ZŠ

V ředitelně ZŠ, 1. až 3. prosince od 8:00 do 15:00 hod. Z hygienických důvodů vstupujte do školy bočním vchodem z ulice (dřevěné zelené dveře). Platby hotově nebo na fakturu, kterou Vám vystaví p. Barešová (skilenka@skilenka.cz). Každému, kdo v tyto dny uhradí poplatek za kurz ve výši 1500 Kč, nebo bude mít fakturu, přiřadíme pořadové číslo od 1 do 60. Navíc se berou pouze 4 náhradníci. Po zaregistrování 64 žáků bude příjem dalších přihlášek z důvodu naplnění kurzu zastaven. Lyžařské vybavení pro Vaše dítě si můžete vyzvednou v sobotu a v neděli 9. a 10. ledna 2021 v lyžařské škole SKI LENKA na Kněžickém vrchu za částku 500 Kč na týden. Potvrzení o absolvování lyž. kurzu (pro zaměstnavatele, pojišťovnu) vystaví p. Barešová až po uskutečnění kurzu. V případě nemoci dítěte se kurzovné vrací. Děkujeme za pochopení. Vedení školy.