Mléko a my 2019

12. 03. 2019

Ve škole pokračuje i letos projekt "Mléko do škol", v němž všichni žáci z 1. i 2. stupně ZŠ dostávají zcela zdarma mléko a mléčné výrobky. Škole dlouhodobě spolupracuje s firmou Laktea. Ne všichni se ale k mléku a mléčným výrobkům zdarma chovají, jak by měli... Aby dostali všichni žáci mléko zdarma, byli jsme nuceni ukončit prodej dotovaného mléka a mléčných výrobků ve vestibulu budovy pro 1. stupeň ZŠ, který vždy ráno zajišťovala D. Jerjeová. Dodavatelská firma by nám o počet prodaných výrobků ponížila celkový počet a na některé děti by se tak nedostalo. Chladící box tak nyní zeje prázdnotou. Děkujeme všem za pochopení. Vedení školy.

Poslední březnový týden očekáváme speciální dodávku ochutnávkových košů do každé třídy ZŠ.

 

 

s mléčnými výrobky.

Fotogalerie