Naše stříbrné časy ve florbale

05. 12. 2019

5. 11. jsme organizovali okrskový turnaj žákyň. Mladší i starší žákyně shodně obsadily druhé místo a vybojovali si postup do okresního finále ve Dvoře Králové nad Labem. Mladší žákyně nás reprezentují 14. 11 a starší žákyně 15. 11.

6. 11. absolvovaly naše žákyně 4. a 5. tříd okresní turnaj Čeps cup. Po velmi dobrém výkonu obsadily druhé místo, které bohužel o kousíček nestačilo na postup do krajského finále v Předměřicích nad Labem.

7. 11. jsme organizovali okrskový turnaj mladších žáků. Naše výkony stačily na čtvrté místo, které není postupové.

8. 11. jsme opět organizovali okrskový turnaj starších žáků. Našim borcům se podařilo celý turnaj vyhrát a postoupit do okresního finále ve Dvoře Králové nad Labem, které proběhne 13. 11.

Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy, gratulujeme postupujícím a přejeme hodně štěstí.