Okresní kolo - florbal žáci 4. a 5. tříd

13. 03. 2020

6. 3. 2020 organizovala Základní škola Karla Klíče Hostinné společně s AŠSK okresní kolo ve florbale v kategorii starších dětí, což odpovídá žákům ve 4. a 5. třídách. Naši kluci celkem bez problémů postoupili ze skupiny, a i semifinále kontrolovali od začátku do konce. Ve finále to byla vyrovnaná partie, dostali jsme se do vedení, ale pak soupeř se štěstím vyrovnal a strhl hru i výsledek na svou stranu. V závěru jsme soupeře mačkali, ale bohužel o gól to nestačilo.

Přesto 2. místo považujeme za velký úspěch, i když jsme loňské vítězství neobhájili. Za reprezentaci naší školy i našeho města klukům děkujeme. Školu reprezentovali Maštalíř H., Máslo J., Resl M., Vorel D., Svoboda M., Šneberk D., Štěpán E. a Vondra P.

Zapsal: Jiří Vlček

Fotogalerie