Oslava 100. výročí školy v Hostinném

03. 10. 2019

Děkujeme všem organizátorům i návštěvníkům akce. Myslíme si, že se celá akce (a nejen ta) povedla a mělo to svůj smysl. Žáci měli šanci vyzkoušet ve velkém to, co bychom po nich v 21. století měli chtít: kriticky přemýšlet, domluvit se ve skupině, aplikovat pravidla češtiny, kreativně si poradit s problémem, prezentovat, alespoň krátkodobě plánovat i pracovat s chybou. Škola navíc, myslím, dostala takovou narozeninovou oslavu, jakou si zaslouží.

Skvělá byla i dortová soutěž, na které se nám sešlo celkem 25 dortů. Děkujeme žákům i jejich rodičům, v jak velkém počtu se do akce zapojili. Některé dorty byly škoda sníst, jednalo se o umělecká díla.

Více fotografií z akce i fotokoutku najdete ve fotogalerii školy na www.zskkho.cz.

Fotogalerie