Pondělní konzultace se ruší!

12. 03. 2020

Pondělní konzultace a zadávání domácích úkolů pro rodiče v ZŠ od 13:00 do 17:00 se neuskuteční!
Omlouváme se všem, ale plánované pondělní konzultace v ZŠ se z důvodu dnešního vládního nařízení nemohou uskutečnit. Ke komunikaci s vyučujícími nadále využívejte výhradně jejich služební E-mailové adresy, SMS a školní program edookit. Pokud máte problémy s přístupem na něj, pište na podporu info@zskkho.cz nebo na kubikz@zskkho.cz.
Ruší se rovněž plánovaná beseda s odborníkem s původním termínem 25. 3., kterou přesuneme na pozdější termín. Vedení školy.
Tisková zpráva z 12. 3. 2020:
Vláda od 12. března od 18:00 hodin zakazuje divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, přehlídky, ochutnávky, trhy a veletrhy, vzdělávací akce, a to jak veřejné, tak soukromé s účastí přesahující ve stejný čas 30 osob, a to do odvolání,” stojí v dokumentu, který mají Novinky k dispozici.

Fotogalerie