Roušky pro žáky ZŠ

16. 04. 2021

Základní škola obdržela v pátek 16. 4. celkem 5700 chirurgických roušek ze státních hmotných rezerv pro žáky v prezenční výuce. Všichni žáci, kteří nastoupili do školy od 12. 4. dostali po deseti kusech. Ten samý počet roušek obdrží hned v pondělí druhá polovina žáků z 1. stupně, kteří nastoupí v pondělí 19. 4. Máme připraveny roušky i pro žáky z 2. stupně, kteří by se mohli vrátit do školy na přelomu dubna/května.

Ve škole probíhá 2x týdně testování žáků i zaměstnanců neinvazivními certifikovanými antigenními testy. Se svým dítětem se může dostavit do testovací místnosti i jeho zákonný zástupce. Této možnosti využilo v prvním týdnu celkem 46 zákonných zástupců. Kdo má obavy z odběru z nosu, může si přinést do školy i svůj test, např. ze slin. Test musí být schválený (certifikovaný v ČR).

Vedení ZŠ.

Fotogalerie