Sběr papíru od 16. do 23. října 2017!

12. 10. 2017

Základní škola Karla Klíče Hostinné ve spolupráci se žákovským parlamentem při ZŠ vyhlašuje od 16. do 23. října 2017 podzimní kolo soutěže ve sběru starého papíru a kartonu o ceny ředitele školy. Kontejner na starý papír bude přistaven od pondělí 16. 10. v 8:00 u budovy Červené (nyní Žluté) školy (školní družina) a odvezen v pondělí 23. 10 v 16:00 hodin. Po naplnění bude vždy vyměněn za prázdný. Větší množství papíru lze vozit autem po celý den včetně víkendu přímo do kontejneru, menší potom nosit do šaten na budovy pro 1. a 2. stupeň ZŠ. Lísteček se zváženým množstvím papíru, opatřený podpisem rodičů předají žáci svému třídnímu učiteli. Soutěžíme v kategorii jednotlivců i tříd. Třídy soutěží i se svým třídním učitelem. Ceny obdrží tři nejlepší kolektivy na 1. a 2. stupni ZŠ a prvních dvacet jednotlivců. Kromě sedmnácti pěkných věcných cen je hlavní cenou v kategorii jednotlivců opět dárkový poukaz na hodinový vyhlídkový let horkovzdušným balonem a dvě letenky letadlem z letiště ve Vrchlabí. První tři ceny se losují ze všech sběračů, kteří přinesli alespoň 100 kg papíru a kartonu.

Fotogalerie