Školní výlet 8.A do Jinolic

27. 06. 2019

V pondělí časně ráno vyrazila 8.A na dvoudenní výlet do Jinolic v Českém ráji. Dopoledne jsme dorazili do kempu, kde jsme dostali klíčky od chatiček a karavanů. Odložili jsme si věci a vyrazili vlakem dále do Turnova, odkud nás čekala vyhlídková trasa Českým rájem, na které jsme kromě bezpočtu skalních útvarů absolvovali prohlídku hradu Vajdštejn. 

Do kempu jsme doputovali těsně před večeří, kterou nám připravili v místní restauraci. Večer jsme se vykoupali a poté rozdělali oheň, u kterého jsme poté strávili večer.

Druhý den jsme po snídani měli na programu paintball, kdy obě družstva pod vedením zkušených střelců-pedagogů ukončila souboj čestnou remízou:). Po paintballu jsme dopoledne strávili u vody a ve vodě.

Do Hostinného jsme všichni dorazili v pořádku kolem 17:30. 

 

tř. uč. Marek Bobovský

Fotogalerie