Vyhráli jsme velkou ledničku!

30. 11. 2017

Žáci 4. - 9. tříd naší školy se zapojili do celorepublikové soutěže s firmou LAKTEA a názvem "Mléko a my". Odborná porota zařadila náš projekt s názvem "Mléko a my v Hostinném" na krásné 6. místo! Kromě hrnečků a dárkových balíčků s mléčnými produkty pro zapojené žáky a pedagogy jsme vyhráli jako všichni v TOP 10 do školy hlavní cenu: velkou ledničku Zanussi. Nahradí starou ledničku ve školní kuchyňce a bude sloužit k uchovávání mléčných produktů, které každé dva týdny všichni žáci bezplatně dostávají a také zakoupených surovin na vaření v naší školní kuchyňce. Velké poděkování patří koordinátorům projektu pí. učitelce Mejvaldové (za 2. stupeň), p. učiteli Ulmanovi (za 1. stupeň), p. uč. Kuříkové (za Žákovský parlament), ale i všem třídním učitelům, asistentkám a zapojeným žákům za jejich bezva nápady a projevenou kreativitu. Fotografie z projektového dne najdete na nových nástěnkách ve spojovací chodbě v přízemí budovy pro 2. stupeň ZŠ a fotogalerii u článku o projektu "Mléko a my v Hostinném" na webu naší školy. Jsme zase vidět. Hurá!