Výsledky sběrové soutěže

06. 11. 2019

Zde jsou výsledky podzimního kola sběrové soutěže (papír, karton) "O ceny ředitele školy". Nasbírali jsme celkem 13 871 kg (loňský podzim 10 900 kg), což je letos o 2971 kg více! Oproti roku 2018 (celkem 21 900 kg) jsme letos nasbírali rekordních 27 951 kg, což je o 6 051 kg více než v r. 2018! Děkujeme všem, kteří se na sběru a třídění papíru podíleli. Kaňkou jsou rekordně nízké výkupní ceny, které jsou poloviční, nežli v r. 2018 a téměř třetinové oproti době, kdy jsme papír a karton začali na škole sbírat. To nás ale nesmí odradit a na jaře 2020 (v dubnu) budeme sbírat zase! Neděláme to přece jen pro peníze, ale pro lepší životní prostředí a hlavně pro naše děti.

V jednotlivcích v losování vyhráli tři hlavní ceny A. Nejedlová, K. Svrčková a Š. Jungton. Dalšími v pořadí byli: R. Lichosyt, J. Švec, M. Kaninský, T. Šitinová, V. Jindřišková, Z. Suchoňová, T. Kraus, M. Padior, M. Stránská, V. Moravec, F. Jiřička, Š. Jankovičová, A. Dobiášová, O. Václavík, M. Boháč, P. Chuťka a L. Karásek.

V kategorii tříd na prvním stupni zvítězila 3.A, druhá byla 1.A a třetí 2.A. Na druhém stupni byla první 7.A, druhá 6.B a třetí 6.A. Gratulujeme!

Ke stažení

Fotogalerie