Výsledky sběru papíru na ZŠ

12. 11. 2021

V přílohách najdete výsledky podzimního kola sběrové soutěže O ceny ředitele školy - papír, karton v kategorii jednotlivců i tříd. Podzimní kolo proběhlo od 18. do 26. října. Celkem se nasbíralo 6950 kg  (z toho bylo 4160 kg starého papíru a 2790 kg kartonu). Naplnili jsme 4 velkoobjemové kontejnery. Je to o něco méně než v jarním kole. Hlavní cenu - let balonem pro 2 osoby vyhrál A. Čičák. Na prvním stupni nasbírala nejvíc třída 5.A a na druhém stupni třída 8.A. Příjemně překvapili žáci a třídy na 2. stupni, kteří tentokráte nasbírali stejně, nebo i více, než jejich mladší spolužáci na 1. stupni. Díky tomu bylo i hodně oceněných žáků z 2. stupně. Děkujeme všem sběračům, kteří se na podzim zapojili a jejich rodičům a p. školníkovi za pomoc s odvozem do kontejneru a našim pedagogům za motivaci žáků ve svých třídách a evidenci sběru.

V dubnu 2022 plánujeme další - jarní kolo sběru. Jednáme s místní mateřskou školou o jejím zapojení do soutěže.

Kdo chce na jaře uspět, pro něj začíná jarní kolo už nyní!

"Začni sbírat papír už teď, jinak balon odletí zase bez tebe!"