Zimní výprava 2.A hlubokými lesy

04. 12. 2020

Ve čtvrtek 3.12.2020 jsme se žáky 2.A vyrazili v rámci tělesné výchovy na sněžnou túru do rozlehlých lesů nad strmými srázy Martinské stěny. Autobusem jsme se nechali vyvézt do Vítězné Kocléřova k poutnímu místu U Studánky. Odtud jsme se vydali tajnou lesní stezkou (vzdušné lávky) okolo jeskyně Poklad na Buddhovy kameny. Přes Karolíninu vyhlídku pak došli na Slučí kameny, kde jsme si udělali krátkou přestávku na svačinu a trochu se zahřáli u symbolického ohýnku.

Odtud nás již čekal sestup do údolí Labe (po žluté značce) a dál proti proudu řeky do Chotěvic, kde jsme nasedli na vlak, který nás dovezl do Hostinného.

Celou cestu hustě sněžilo, což nám sice mírně ztěžovalo pohyb v lesním terénu, ale na oplátku nám sníh vyčaroval krásnou zimní atmosféru.

Všechny děti cestu zvládly a zasloužily si velkou pochvalu a jedničku z TV.

Už teď se těšíme na další sportovní výpravu – sportu ZDAR!!!