Sběrová soutěž se přesunuje

14. 04. 2023

Základní škola Karla Klíče Hostinné neuskuteční jarní kolo soutěže ve sběru starého papíru a kartonu „O ceny ředitele ZŠ“. Hlavním důvodem je uzavřená příjezdová komunikace Vestřev – Debrné. Objízdná trasa měří pro nákladní auta cca 90 kilometrů!

Po konzultaci se sběrnými surovinami Žižka - Verdek u Dvora Králové nad Labem jsme se rozhodli uspořádat až podzimní kolo v první polovině listopadu, kdy bude komunikace opět otevřena. Ti, co máte papír připravený, buďte trpěliví a zatím vydržte. Ostatní máte více času na sběr papíru. Letenky pro vítěze čekají v školním trezoru!

Od 1. 2. 2023 do 15. 6. 2023 pořádáme na ZŠ soutěž o ceny ve sběru hliníku (hliníkové obaly od nápojů, víčka, alobal, hliníkové nádobí, lišty, obaly) aj.