Abaku

10. 06. 2019

Ve středu 5. června jsme opět vyrazili do Prahy na celostátní finále ligy v Abaku, nejlepší početní hře ve vesmíru ;-)

Do finále jsme se letos probojovali dost nečekaně, takže jsme neodjížděli se žádnými velkými ambicemi. Naši tři účastníci se přesto neztratili a každý z nich si odváží cenné skalpy svých soupeřů z jiných škol. Nejvíce se dařilo Martinovi, který sice nakonec zvítězil "jen" ve třech ze sedmi utkání, ale dvakrát to bylo skutečně o chlup. Konečné umístění těsně za polovinou startovního pole pro nás opravdu není žádným zklamáním.

Všem třem, Martinovi, Zuzce i Dominikovi, gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy. Na příští finále zkusíme trochu potrénovat, ať se v žebříčku posuneme o něco výš.