Atletický sedmiboj 2018

25. 06. 2018

V roce 2018 pořádala naše škola již posedmé tradiční Atletický sedmiboj. Počasí nám letos nepřálo, proto jsme museli sáhnout po mokré variantě. Místo hřiště proběhl sedmiboj v Městské sportovní hale.

Pro prostory haly musely být upraveny i disciplíny. Závodilo se ve sprintu, skoku z místa, trojskoku, vrhání papírové koule, běhu na 400 m, skoku vysokém a závěrečné královské, ale i nenáviděné disciplíně – dívky běžely 800 m, chlapci 1000 m.

Soutěže se účastnili žákyně a žáci 6. až 8. ročníků (devítka byla na školním výletě). Jejich nasazení bylo opravdu velké. Bohužel nás zasáhla i dvě lehčí zranění, ale to ke sportu patří. Diváci si užili fandění a ukázali nám krásnou mexickou vlnu.

Všichni závodníci zaslouží velké uznání. Vítězové získali od pana ředitele sladké odměny, ale vítězi jsou v podstatě všichni.

Jiří Vlček