Divadelní představení v Klicperově divadle "Tři mušketýři"

23. 03. 2018

Dne 23. 2. 2018 se žáci ze šestých a sedmých tříd vypravili za kulturou do velkoměsta. Ráno se sešli před školou krásně oblečeni nikoli žáci, ale elegantní dámy a galantní pánové, kteří společně nastoupili do autobusu a vydali se směr Hradec Králové. Tam již na ně čekal červený koberec a krásná výstava obrazů Klicperova divadla. Hlavním bodem programu však bylo divadelní představení Tři mušketýři, které si všichni velmi užili. Hned po představení se množily dotazy, zda se bude podobná kulturní akce ještě opakovat. Počet otázek se ještě navýšil po zastávce na občerstvení. Jsme rády, že měla akce úspěch. Určitě ji ještě (pro velký zájem) letos zopakujeme.

Za učitelský dohled Mgr. Blažejová