Dopravní výchova v parku

26. 05. 2017

Ve středu 17. 5. a ve čtvrtek 18. 5. absolvovalo více než 150 žáků čtvrtých až šestých tříd sportovní haly jízdu zručnosti a testy, v altánku zdravovědu i první pomoc a jízdy v parku pod vedením instruktorů. Základním dopravním prostředkem pro všechny bylo jízdní kolo. Mnozí žáci si přivezli vlastní kola a cyklohelmy. Pro ty, co neměli, zajistilo DDM Hostinné. Počasí nám přálo, nepršelo a sluníčko hezky svítilo. Všichni si praktickou výuku užili, nikdo se nezranil, pádů bylo minimum. Děkujeme za perfektní organizaci našemu tradičnímu partnerovi - DDM Hostinné, který ve spolupráci s městskou policií z Hostinného, studenty gymnázia Hostinné a Střední zdravotnickou školou připravili pro naše žáky dvě pěkná a zajímavá dopoledne. Příští rok si akci rádi zopakujeme.