EXKURZE ČASTOLOVICE – 2. A, 2. B

26. 06. 2022

Dne 21. 6. 22 podnikly třídy 2. A, 2. B exkurzi do Častolovic. Děti se velmi těšily, protože je to místo pro mnohé neznámé. Návštěvu Častolovic jsme zahájili prohlídkou obory se vzácnými bílými daňky. Poté jsme navštívili zámecký zvěřinec, kde děti viděly pštrosy, lamy, poníky, oslíky, papoušky a další drobná zvířata. Nejvíce se ale všem líbili pávi, kteří se volně pohybovali nejen ve zvěřinci, ale i po zámeckých zahradách. Následovala prohlídka krásného, téměř pohádkového zámku. Děti pak zhlédly zábavné představení a vyzkoušely si netradiční disciplíny, např. střelbu z kuše. Ještě jsme si nakoupili různé upomínkové předměty a vyzkoušeli dětské hřiště.  Pak jsme vyjeli zpět domů. Přestože nás zpočátku provázelo chladné počasí, výlet jsme si užili a všem se moc líbil.

Za třídu 2. A, 2. B zapsala Magda Šneberková, tř. učitelka 2. A, fotografie pořídila Blanka Vondrová, tř. učitelka 2. B