Exkurze do Tiskárny Voborník

21. 11. 2019

V úterý 19.11.2019 se vydaly děti s paní učitelkou a asistentkou do místní tiskárny na exkurzi. Tatínek a maminka Zuzky Voborníkové nás provedli celým provozem, ukázali nám velký tiskařský stroj, řezačku papíru, lis na karton, řezačku na krabičky, lepicí a skládací linku na krabičky a lis na zatavení hotových výrobků do fólie. Seznámili nás se sortimentem, který tisknou i se svými zaměstnanci. Děti pozorně poslouchaly, protože na konci exkurze je čekaly otázky od pana Voborníka s následnou odměnou. Všechny děti však odpověděly hromadně a správně. Čekalo je příjemné překvapení v podobě dárků pro každého - dětské pexeso, zápisník a bloček, navíc jsme dostali pro děti taštičku plnou sladkostí. Exkurze se dětem moc líbila a už vědí , jaké povolání má tiskař a řezač. Majitelům opravdu srdečně děkujeme za vřelé přijetí, poutavý výklad a dárky pro děti. Třídní učitelka 2. B T. Kutinová. Více fotografií najdete ve fotogalerii na webu školy.