Hlasujte pro naši ZŠ!

02. 06. 2022

Podpořte online hlasováním naši ZŠ do 29. 6.!
Hlasujte od 2. 6. do 29. 6. v soutěži sportovních klubů! Naše ZŠ opět soutěží a konkurence je velká! Každý den můžete dát 2 hlasy! Jeden v klasickém hlasování pro naši školu a druhý, když "přidáte pohyb" (vyplníte, kolik kilometrů jste za den ušli nebo uběhli, E-mailovou adresu a dole odešlete hlas).
Buď na tomto odkazu:

Nebo na: www.hybemesehezkycesky.cz
Na www.hybemesehezkycesky.cz je naše škola zatím na 2. místě (viz snímek obrazovky z 13. 6. v příloze).
Každý den nám tak můžete poslat 2 hlasy!
První, když kliknete na červenou ikonu "Hlasovat" a druhý když vedle poté kliknete na "Přidat pohyb" - tam napíšete kolik km jste za den ušli, uběhli nebo ještě ujdete, uběhnete a v druhém okénku zadáte svůj E-mail. Dole ještě musíte zaškrtnou souhlas s podmínkami soutěže a pak kliknete na velký červený obdélník dole "Hlasovat".
Dát to sice víc práce, ale výsledkem je zdvojnásobení počtu bodů za každý den hlasování. Děkujeme. Vedení školy.