Hýbeme se hezky česky 1. místo!

15. 10. 2021

Hýbeme se hezky česky 1. místo a 15. 000,- Kč pro ZŠ Karla Klíče Hostinné!

Náš školní sportovní klub vznikl před mnoha lety. Zakládala ho kolegyně a kolega, kteří už jsou v zaslouženém důchodu. Po nich jsem převzal organizaci já. Náš klub pracuje hlavně na školní bázi. Pořádáme  okrskové, okresní i krajové turnaje ve futsale, florbalu - kde jsme loni měli dokonce pořádat republikové finále mladších žákyň a žáků, bohužel korona vše zhatila. Dále pořádáme turnaje v přehazované, vybíjené, volejbalu atd.
Na naší škole mají již dlouhodobou tradici akce pro naši školu a naše děti: Vánoční laťka, Velikonoční florbalový turnaj, Atletický sedmiboj, Vodák na Vltavě, Kinballové hrátky, Velikonoční vybíjená a další.
Klub se převážně věnuje školnímu sportování, které se snažíme rozvíjet ve spolupráci s Okresní radou AŠSK Trutnov.

Jiří Vlček

https://www.hybemesehezkycesky.cz/

Fotogalerie