Jarní kolo sběru papíru od 19. do 26. 4.

16. 03. 2022

Základní škola Karla Klíče Hostinné a Mateřská škola Hostinné vyhlašují od 19. dubna do 26. dubna 2022 jarní kolo soutěže ve sběru starého papíru a kartonu „O ceny ředitelů škol“.

Kontejner na papír bude přistaven od úterý 19. 4. v 8:00 u budovy Červené školy (školní družina a DDM) a odvezen v úterý 26. 4. v 16:00 hodin. Po naplnění bude vždy vyměněn za prázdný. Papír lze nosit nebo vozit autem po celý den včetně víkendu přímo do kontejneru. Pokud bude kontejner plný, složte prosím papír vedle zdi budovy družiny a my ho při dalším závozu kontejneru naskládáme dovnitř. Děkujeme. Informaci o množství papíru doneste na lístečku s podpisem rodičů svojí učitelce MŠ, třídnímu učiteli (1. až 5. třídy) nebo zašlete E-mailem nebo edookitem třídnímu učiteli (6. až 9. třídy) do 29. 4., jinak nebudete do soutěže zařazeni! Soutěžíme poctivě, v duchu Fair play v kategorii jednotlivců i tříd. MŠ a třídy ZŠ i se svým učitelem a asistentkou. Ceny obdrží nejlepší kolektiv z každé MŠ, tři nejlepší kolektivy na ZŠ a prvních dvacet jednotlivců na MŠ i ZŠ. Kromě devatenácti pěkných věcných cen pro každou školu je hlavní cenou v kategorii jednotlivců dárkový poukaz pro dítě i doprovod na hodinový vyhlídkový let horkovzdušným balonem pro MŠ i ZŠ v ceně 6000 Kč! Pro dalších 19 výherců z MŠ i ZŠ pak dárkové poukazy a věcné ceny. Udělejte něco pro životní prostředí ke Dni Země! Uvítáme, když se zapojí i místní veřejnost.

Dvě hlavní ceny se vylosují ze všech žáků MŠ a ZŠ, kteří přinesou nejméně 100 kg papíru!

„Začni sbírat papír už teď, ať balon neodletí bez tebe!“