Lyžák 2020

14. 01. 2020

První lednový školní týden roku 2020 se 64 žáků 1. stupně ZŠ zúčastnilo lyžařského a snowboardového výcviku v lyžařské škole SkiLenka na Kněžickém vrchu u Vrchlabí. Letošní teplá zima se podepsala na kvalitě sněhu i venkovních teplotách, které spíše odpovídaly první polovině měsíce března. I přes všechna úskalí naši žáci letošní výcvik všichni odjezdili a to dokonce bez úrazu. Kritický den byl ve čtvrtek, kdy celodenní déšť všechny malé sportovce řádně promočil. V pátek na tradiční závody se počasí konečně umoudřilo, nepršelo, a tak si všichni závody pěkně užili. Není podstatné, kdo byl "na bedně", vítězi jsou všichni. Co říci na závěr - jsme rádi za dobrou spolupráci s lyžařskou školou, poděkování patří asistentce D. Vondrové, která každý den žáky odváděla do šaten a dohlížela, aby všichni všechno měli s sebou a odjeli na svah včas. Příští rok počítáme s výcvikem rovněž a popřejeme si lepší počasí a více přírodního sněhu. Skol!

Další fotografie najdete ve fotogalerii.