Lyžařský výcvik 2022 je již naplněn!

11. 11. 2021

Lyžařský kurz byl v úterý 16. 11. v ranních hodinách již naplněn. nenoste již peníze, ani neposílejte další přihlášky. Platby na fakturu, kterou Vám vystaví p. Bareš (skilenka@skilenka.cz). Každému, kdo v tyto dny uhradil poplatek za kurz ve výši 1600 Kč, nebo bude hradit fakturou od zaměstnavatele nebo pojišťovny, jsme přiřadili pořadové číslo od 1 do 60. Navíc se berou pouze 4 náhradníci. Po zaregistrování 64 žáků je od 16. 11. příjem dalších přihlášek z důvodu naplnění kurzu zastaven. Lyžařské vybavení pro Vaše dítě si můžete vyzvednou v sobotu 1. ledna 2022 od 13:00 a v neděli 2. ledna 2022 v lyžařské škole SKILENKA na Kněžickém vrchu za částku 500 Kč na týden. Potvrzení o absolvování lyž. kurzu (pro zaměstnavatele, pojišťovnu) vystaví SKILENKA až po uskutečnění kurzu. V případě nemoci dítěte, nebo zrušení kurzu (doufejme že už k tomu nedojde!) se kurzovné vrací. Děkujeme všem za pochopení, spolupráci a rovné jednání. V přílohách zasíláme přihlášku (dostanou děti zítra ve škole) a informační leták. Vedení školy.