Ochutnávka ovoce s GIROU

05. 05. 2017

V pátek 5. května připravil náš dvorní dodavatel ovoce a zeleniny - firma GIRA ochutnávku tropického i domácího ovoce a zeleniny. Účastnili se žáci z 1. stupně ZŠ. Kromě nových informací a ochutnávky ovoce, dostali i výborné přírodní koktejly z pomerančů a jablek (vitamínovou bombu). Na prvním pracovním stole vyráběli ovocné ježečky, myši, brouky, šneky a jinou havěť. Na druhém pak výborné zeleninové špízy. Kromě tácků, špejlí a plastových kelímků všechno snědli a vypili, někteří se šli domů pochlubit a dát ochutnat svoje ovocná zvířátka. Děkujeme firmě GIRA za skvěle zorganizovanou akci a těšíme se za rok znovu! Firma nám dodává ovoce a zeleninu z projektu spolufinancovaného ČR a EU s názvem "Ovoce do škol". Od září budou ovoce dostávat nově i všichni žáci na druhém stupni ZŠ! Těšte se. A jezte ovoce a zeleninu, jsou zdravé a mají hodně vitamínů.