Okresní kola soutěže v halové kopané - chlapci

26. 03. 2018

Dne 6. 3. 2018 pořádala naše škola okresní finále v halové kopané mladších žáků (6. a 7. třídy). Turnaje se účastnilo 8 družstev z celého Trutnovska, která byla  rozlosována do dvou skupin po čtyřech týmech. Náš tým skupinu vyhrál a postoupil do semifinále. Čekala nás ZŠ 5. května Dvůr Králové nad Labem, kterou jsme zdolali 2:0. Těšili jsme se na finále se ZŠ Náchodská Trutnov, se kterou jsme se utkali už ve skupině, kdy jsme remizovali 0:0. Tentokrát se kluci ve finále rozstříleli, šli si za svým cílem a zvítězili 4:1. Bohužel náš úspěch tady končí, protože pro tuto kategorii se krajské kolo nepořádá.

9. 3. 2018 jsme pořádali okresní finále v halové kopané starších žáků (8. a 9. třída). Tady se bohužel našim klukům tolik nedařilo a obsadili konečné šesté místo. Vítězem a postupujícím do krajského finále se stalo družstvo ZŠ Mládežnická Trutnov.