Omezení výuky na 2. stupni ZŠ

09. 10. 2020

Od pondělí 12. 10. dochází k omezení výuky na 2. stupni. 1. stupeň a školní družina budou fungovat beze změny. Máme nařízenou střídavou výuku, to znamená, že v týdnu od 12. do 16. října budou mít výuku ve škole třídy 6. a 7. ročníku, tedy 6.A, 6.B, 7.A, 7.B a 7.C. Ostatní třídy 2. stupně budou mít tento týden výuku na dálku (distanční) a do školy docházet nebudou. V týdnu od 19. do 23. 10. budou do školy docházet 8.A, 8.B, 9.A a 9.B. Ostatní budou pokračovat v domácí výuce. Školní jídelna bude vařit obědy pro žáky těch tříd, které budou mít výuku ve škole. Ostatním budou obědy zrušeny. Pokud někdo z žáků, co budou doma, nemá možnost obědů z domu, může se přihlásit na obědy a dojít si je do jídelny sníst od 12:00 do 13:00. Odnášení obědů v jídlonosičích je pro tyto žáky zakázáno! Ve dnech 26. a 27. 10. nařídil ministr školství volno v režimu prodloužených prázdnin pro všechny žáky ZŠ, rušíme proto vyhlášené ředitelské volno. Uzavřena bude pro žáky ZŠ školní jídelna i školní družina. Děkujeme za pochopení. Vedení školy.

Ke stažení

Fotogalerie