Rotační výuka na 2. stupni od 3. a 10. 5.

28. 04. 2021

Žáci z 2. stupně se budou po několika měsících domácí výuky postupně vracet od pondělí 3. května 2021 do školy. Bude to v režimu rotační výuky. 3. 5. nastoupí 6. a 9. třídy, 10. 5. nastoupí 7. a 8. třídy. Tělesná výchova a sportovní hry budou probíhat ve venkovních prostorách bez roušek. Všichni žáci z 2 stupně budou každé pondělí a čtvrtek ráno ve škole testováni na covid-19. Žáci z 1. stupně každé pondělí. Zaměstnanci školy jednou týdně. Rodiče mají možnost dát dětem svoje testy, které musí být certifikované v ČR. Pokud někdo z žáků nedorazí, budou mu posílány domácí úkoly edookitem nebo si je může vyzvedávat vytištěné v krabici s označením své třídy za vchodovými dveřmi do budovy pro 2. stupeň ZŠ. V týdnu, kdy bude probíhat školní (prezenční výuka), nebude škola pro tyto žáky zajišťovat online distanční (domácí) výuku.

Žáci 1. stupně pokračují nadále od 3. 5. v rotační výuce.

Školní družina a jídelna fungují v běžném režimu. Sportovní aktivity ŠD již mohou venku probíhat bez roušek.

V příloze přeposíláme pokyny ministerstva k provozu škol a školských zařízení od 3. 5. 2021.

Vedení školy.

Ke stažení

Fotogalerie