Sběr - prodlužujeme do středy 23. 10.!

14. 10. 2019

V pondělí 21. 10. byl ráno odvezen 6. kontejner, plníme sedmý a necháme ho u školní družiny do středy 23. 10. do 16:00.

Základní škola Karla Klíče Hostinné ve spolupráci se žákovským parlamentem při ZŠ vyhlašuje od 14. do 21. října 2019 podzimní kolo soutěže ve sběru starého papíru a kartonu o ceny ředitele školy. Kontejner na starý papír bude přistaven od pondělí 14. 10. v 8:00 u budovy Červené (nyní Žluté) školy (školní družina a DDM) a odvezen v pondělí 21. 10. v 16:00 hodin. Po naplnění bude vždy vyměněn za prázdný. V případě, že přijedete a bude kontejner plný, složte papír u zdi budovy a my ho do dalšího kontejneru narovnáme za Vás! Větší množství papíru lze vozit autem po celý den včetně víkendu přímo do kontejneru, menší potom nosit do šaten na budovy pro 1. a 2. stupeň ZŠ. Lísteček se zváženým množstvím papíru, opatřený podpisem rodičů předají žáci svému třídnímu učiteli. Soutěžíme v kategorii jednotlivců i tříd. Třídy soutěží i se svým třídním učitelem a asistentkou. Ceny obdrží tři nejlepší kolektivy na 1. a 2. stupni ZŠ a prvních dvacet jednotlivců. Kromě sedmnácti pěkných věcných cen (např. knížky, sportovní a jiné vybavení apod.) je hlavní cenou v kategorii jednotlivců dárkový poukaz na hodinový vyhlídkový let horkovzdušným balonem pro dvě osoby (žák a rodič) v ceně cca 6000,- Kč a dvě žákovské letenky v ceně 5000,- Kč na vyhlídkový let letadlem z letiště ve Vrchlabí. První tři ceny se losují ze všech sběračů, kteří přinesli alespoň 100 kg papíru a kartonu.

„Děkujeme všem, kteří nám do kontejneru papír nosí“

J. Sogel, ředitel školy