Sběr papíru od 18. do 25. 10.

07. 10. 2021

Základní škola Karla Klíče Hostinné ve spolupráci se žákovským parlamentem při ZŠ vyhlašuje od 18. do 25. října 2021 podzimní kolo soutěže ve sběru starého papíru a kartonu „O ceny ředitele školy“. Kontejner na starý papír bude přistaven od pondělí 18. 10. v 8:00 u budovy Červené školy (školní družina a DDM) a odvezen v pondělí 25. 10. v 16:00 hodin. Po naplnění bude vždy vyměněn za prázdný. Papír lze nosit nebo vozit autem po celý den včetně víkendu přímo do kontejneru. Pokud bude kontejner plný, složte prosím papír vedle zdi budovy družiny a my ho při dalším závozu kontejneru naskládáme dovnitř. Děkujeme. Informaci o množství papíru doneste na lístečku s podpisem rodičů třídnímu učiteli (1. až 5. třídy) nebo zašlete E-mailem nebo edookitem třídnímu učiteli (6. až 9. třídy), jinak nebudete do soutěže zařazeni. Soutěžíme poctivě, v duchu Fair play v kategorii jednotlivců i tříd. Třídy i se svým třídním učitelem a asistentkou. Ceny obdrží tři nejlepší kolektivy na 1. a 2. stupni ZŠ a prvních dvacet jednotlivců. Kromě devatenácti pěkných věcných cen je hlavní cenou v kategorii jednotlivců dárkový poukaz na hodinový vyhlídkový let horkovzdušným balonem, pro dalších 19 výherců pak dárkové poukazy a věcné ceny. Udělejme něco pro životní prostředí! Budeme rádi, když se opět do podzimního sběrového kola zapojí i místní veřejnost.

Hlavní cena se vylosuje ze všech žáků školy, kteří přinesou nejméně 100 kg papíru!

 
„Začni sbírat papír už teď, ať balon neodletí bez tebe!“

Fotogalerie