Školní kolo soutěže ve zpěvu a recitaci

01. 03. 2017

Ve středu 22. února se uskutečnilo školní kolo soutěže ve zpěvu a recitaci. Vítězní žáci postoupí do okresního kola v Trutnově, které bude 21. a 22. března.

Ve zpěvu se na prvních místech umístili E. Dianová (1.B), M. Valášková (2.B), K. Svitáková (5.A) a E. Frühbauerová (8.B). Na druhých místech P. Dvořáková (1.A) a M. Janičatová (1.B), K. Nedvídková (3.B) a N. Václavíková (2.B), B. Kvíčalová (4.A) a A. Reslová (5.A). Na třetích pak N. Švecová (1.B), K. Wondráčková (2.B) a M. Janovská (2.A), P. Lapková (4.A) a P. Šmíd (5.B).

V recitaci byli na prvních místech P. Dvořáková (1.A), D. Vorel (2.B), K. Svitáková (5.A), K. Jelínková (7.B). Na druhých A. Sklenářová (1.B) a M. Taclík (1.B), A. Morávková (3.B), Z. Brádlerová (4.A). Na třetích M. Kalenský (1.A), V. Skočdopolová (2.A), Š. Krása (4.A) a V. Gavenda (4.B).

Všichni obdrželi diplomy a drobné ceny. Závěrem se i společně vyfotili. Postupujícím žákům (tučně vytištěná jména) přejeme hodně úspěchů v okresním kole!