Sněhuláci pro Afriku 2020

05. 02. 2020

Ve středu 5. února 2020 uspořádali žáci za podpory Žákovského parlamentu při ZŠ Karla Klíče Hostinné další ročník charitativní sbírky Sněhuláci pro Afriku, jehož cílem je pomoci dětem v Africe dostat se ke vzdělání. Akci organizuje pod záštitou MŠMT nezisková organizace Kola pro Afriku, obecně prospěšná společnost, ve spolupráci s Gymnáziem, Ostrava – Habrůvka. Během ledna děti malovaly a vyráběly sněhuláky z různých výtvarných materiálů. Děti se nejen pobavily, ale také pomohly dobré věci.. Na kola pro africké děti jsme přispěli částkou 5000 Kč! Moc děkujeme všem, kteří přispěli. Ve fotogalerii (Afrika - Kongo 2019) se můžete seznámit s tím, v jak otřesných podmínkách ještě dnes některé děti v Africe žijí a k čemu všemu tam kola slouží...