Sportovní olympiáda

24. 06. 2019

Jak již tomu bylo vloni, tak i letos připravil Studentský parlament Krkonošského gymnázia v Hostinném akci pod názvem Sportovní olympiáda. Zvláštní poděkování patří žákyni 6.A Š. Prokopové.

Olympiáda se odehrála proti nižšímu gymnáziu VS druhý stupeň ZŠ Hostinné. Celou akci vedl velmi zdařile Matěj Voňka z Krkonošského gymnázia. Z naší školy se Sportovní olympiády zúčastnilo několik vybraných žáků ze tříd 6. A, 6.B, 7. A, 7. B, 8. A, 8. B, 9. A a 9. B. Soutěžilo se v přehazované, ve fotbalu, ve floorbalu a ve štafetě. Během akce jsme také absolvovali běh Za zdravé Hostinné.

Celá akce proběhla bez sebemenších problémů. Všichni vybraní  žáci bojovali statečně a hráli s plným nasazením. Moc jim všem děkujeme za reprezentaci naší ZŠ. Veliké díky patřím zejména 8. a 9. třídě, která si každá odnesla pohár s diplomem za první místo!  Porazili tak Tercii a Quartu z Krkonošského gymnázia. Prima a Sekunda sice nad naši 6. a 7. třídou vyhrála, ale i tak jsou pro nás naši žáci vítězové.