Vánoční koncerty žáků ZŠ

19. 12. 2019

V kostele Nejsvětější Trojice Hostinné proběhly ve čtvrtek celkem tři koncerty pěveckého sboru žáků z 1.stupně ZŠ Klíček, pod vedením p. uč. Jehličkové a p. uč. Marečka za pěveckého a flétnového doprovodu žáků 2.A pod vedením p. uč. Blažkové. Na trubku doprovázel p. uč. Dvořák, na piano p. uč. Jehličková, na basu p. uč. Mareček a na kytaru p. uč. Blažková. Koncerty byly na téma vánočních koled, narození Ježíška a vánočních svátků. Krásné kostýmy zapůjčila nejen naše školní družina. Dva dopolední koncerty byly pro celý první a druhý stupeň ZŠ, podvečerní pak pro rodiče a veřejnost. Děkujeme našim účinkujím a všem jejich pedagogům za snahu a trpělivost při nácviku, který trval několik týdnů, p. faráři za krásná úvodní slova a poskytnuté zázemí. Vedení školy.