Výsledky sběrové soutěže - papír, karton

10. 11. 2017

V podzimním kole sběrové soutěže naši žáci za pomoci rodičů, rodinných příslušníků a učitelů vytřídili a nasbírali celkem 8.550,- kg starého papíru a kartonu! Na prvním stupni byla nejlepší třída 5.B, druhá skončila 1.A a třetí 4.B. Na druhém stupni zvítězila 6.B, druhá byla 6.A a třetí 7.A.

V jednotlivcích 43 žáků přineslo 100 kg a více a z nich se losovaly hlavní ceny. Let balonem pro dvě osoby vyhrál P. Vondra (2.A), letenku na vyhlídkový let letadlem T. Beranová (4.C) a V. Klepáček (1.A), fanouškovský set T. Kraus (3.A).

Mezi šestnácti žáky odměněnými věcnými cenami byli: S. Gallová (5.B), A. Trejbal (6.B), J. Blažej (4.B), F. Jiřička (3.A), A. Jankovičová (1.C), D. Jánošíková (4.A), K. Zemanová (5.B), J. Brzák (6.A), J. Černý (5.B), N. Bursová (5.B), P. Chuťka (7.B), J. Novotný (6.A), J. Máslo (5.A), D. Máslo (2.A), T. Kalenská (4.B) a D. Karásek (4.C).

Děkujeme všem sběračům za snahu, výhercům a umístěným žákům gratulujeme. Jarní kolo sběrové soutěže se uskuteční v dubnu 2018. "Začni sbírat papír už v roce 2017, jinak ti balón a letadlo v roce 2018 uletí!"

Více fotografií vítězných žáků najdete ve fotogalerii školy.