Zahraniční exkurze Drážďany

13. 12. 2018

11. 12. 2019 organizovala naše škola exkurzi do Drážďan na tradiční vánoční trhy. Po brzkém vstávání i brzkém srazu na autobusovém nádraží jsme vyrazili k našemu cíli. Bohužel v Liberci nás zdržela dopravní zácpa z důvodu havárie, ale ani tento problém na dobré náladě neubral. Po příjezdu jsme vyrazili směr vánoční trhy, na nichž jsme nasávali vánoční atmosféru, nakoupili dárky a dali si něco dobrého k jídlu a pití. Někteří vyrazili i do nákupních center, kde se Ježíšek oháněl, co mohl. Ve městě jsme si mohli prohlédnout Semperoper, Frauenkirche, Hofkirche, Neumarkt, Brühlsche Terrasse a další pamětihodnosti. Zpáteční cesta proběhla už bez problémů. Věříme, že se výlet povedl a všem se líbil. Další fotografie z exkurze najdete ve fotogalerii na webu školy.