Zápis 2022

11. 05. 2022

Zápis do budoucích prvních tříd proběhl v termínu od 1. do 30. dubna 2022 elektronicky i prezenčně. Po dvou letech hygienických omezení mohli v pátek 22. dubna navštívit rodiče a děti naši školu. Uvítali je jejich budoucí spolužáci v pohádkových maskách. K dispozici byla i herna s interaktivní tabulí. Díky tomu, že zapisovalo celkem jedenáct pedagogů, zápis proběhl plynule a bez čekání. Zapsali jsme celkem 49 dětí do třech budoucích prvních tříd na nový školní rok 2022/2023. Jména dětí jsou z důvodu ochrany osobních údajů v seznamu nahrazena registračními čísly. Seznam najdete na www.zskkho.cz a ve vitríně školy. Informativní schůzku pro rodiče budoucích 1. tříd a představení učitelek plánujeme 23. června 2022 od 15:00 ve vestibulu a následně i ve třídách na 1. stupni budovy ZŠ, Horská 130, Hostinné. Uděleno bylo celkem 23 odkladů školní docházky. Pevně věříme, že příští školní rok proběhne normálně, tj. ve škole v režimu prezenční výuky, bez neustálých přerušování výuky nebo uzavírání škol.

Fotogalerie