Kariéra - přijmeme učitele na 1. stupeň ZŠ a asistenta pedagoga

Základní škola Karla Klíče přijme od 1. 2. 2018 asistentku (asistenta) pedagoga na poloviční úvazek (0,5). Jedná se o zodpovědnou, ale i zajímavou práci v moderní školní budově s kolektivem zkušených pedagogických pracovníků. Pracovní poměr je na dobu určitou - jeden rok s možností prodloužení. Zájemci volejte na 731495035, nebo pište na: reditel@zskkho.cz.

Základní škola Karla Klíče přijme kvalifikované pedagogy na 1. i 2. stupeň základní školy. Hledáme i speciální pedagogy. Nabízíme nejen zodpovědnou, ale i zajímavou práci v moderní školní budově s kolektivem zkušených pedagogických pracovníků. Pro pedagoga s bydlištěm mimo Hostinné je k dispozici i městský byt. Všemožně podporujeme osobnostní i profesní rozvoj našich zaměstnanců. Každý náš pedagog má ke své práci služební notebook. V případě zájmu volejte na: 731 495 035, nebo pište na: reditel@zskkho.cz.