Výsledky sběru - jednotlivci, třídy

05. 05. 2021

Na online schůzce žákovského parlamentu jsme 5. 5. vyhlašovali 20 nejlepších sběračů a losovali hlavní cenu - let balonem pro 2 osoby (žák a dospělý doprovod). Losovalo se ze 44 žáků, kteří nasbírali 100 kg a více papíru a kartonu  Tentokrát se štěstí usmálo na nejpilnější sběračku T. Šitinovou. Poprvé v historii soutěže získala losováním hlavní cenu žákyně, která nasbírala nejvíce ze všech! Gratulujeme a přejeme Terezce hezký let a bezpečné přistání! Na druhém místě byl V. Moravec, který obdržel dárkový poukaz na jízdu safari parkem s večeří a na třetím V. Jindřišková. Ta vyhrála jízdu safari parkem.

20 nejlepších sběračů nasbíralo dohromady 4983,6 kg, což je více než 4,9 tuny!

V kategorii tříd na 1. stupni zvítězila 4.A, na druhém místě byla 2.B a na třetím 3.B.

V kategorii tříd na 2. stupni bylo na prvních třech místech stejné pořadí jako na podzim! Zvítězila 7.A, druhá byla 7.B a třetí 8.A.

Celkové množství nasbíraného papíru za školu činí 9 637,5 kg, což je více než 9,6 tuny!

Děkujeme všem pilným sběračům i jejich rodinám za pomoc s odvozem. 20 % z výnosu sběru darujeme na pomoc ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Žáci ŽP ZŠ KK Hostinné.

Ke stažení

Fotogalerie